Panele dekoracyjne

 

Panel dekoracyjny – oryginalna i stylowa dekoracja ścian

Szukasz pomysłu na nowoczesne i oryginalne wykończenie ściany? Panele ścienne to sposób na efektowną dekorację wnętrza. To kreatywne rozwiązanie, dzięki któremu wprowadzisz ducha nowoczesności do pomieszczenia. Modne panele dekoracyjne 3D pozwolą uzyskać efekt nietuzinkowej ozdoby wnętrza, wyróżniającej się na tle konwencjonalnych projektów.

Nowoczesność z charakterem

Nowoczesny styl charakteryzują minimalistyczne, modernistyczne wnętrza. Monochromatyczna przestrzeń wymaga jednak mocnych akcentów. Doskonałym pomysłem jest wybór dekoracyjnych paneli ściennych.

Prezentowany wzór pozwoli ożywić pomieszczenie, a płaska ściana stanowić będzie trójwymiarowe dzieło. Zaaranżowana w ten sposób powierzchnia będzie magnetyzować i przyciągać uwagę. To fantastyczny wybór zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych oraz eleganckich wnętrz.

 

Odmień każdą przestrzeń

Panele ścienne cechuje oryginalność i różnorodność, dlatego też znajdują zastosowanie niemal w każdym pomieszczeniu. Z pewnością urozmaicą pokój dzienny, sypialnię, pokój dziecka czy przedpokój.

Panele dekoracyjne można wykorzystać zarówno w mieszkaniu, jak i w pomieszczeniach użyteczności publicznej. Zamontowane na całej ścianie lub na jej części, na wypustach czy we wnękach, nadają charakteru całej aranżacji. Ich zastosowanie pozwala wizualnie „przedłużyć” podłogi lub stanowi ich stylistyczną opozycję.

Panele dekoracyjne to sposób na uzyskanie efektownego, zachwycającego efektu wizualnego.

 

Poznaj zalety naszych paneli

 • Panel dekoracyjny wykonany ze sklejki 5 mm cechuje doskonała jakość.
 • Prosty montaż za pomocą dwustronnej taśmy klejącej (taśma jest już przyklejona na panelu dekoracyjnym).
 • Produkt nie wymaga regularnej konserwacji, raz zamontowany na ścianie cieszy oko przez długie lata.
 • Panele są proste w montażu, lekkie i trwałe. Dzięki nim w łatwy sposób odmienisz wystrój wnętrza.
 • Zastosowanie jako: dekoracja, obraz, panel 3D, panel ścienny, element maskujący, ścianki działowe, wypełnienie drzwi lub ekrany kuchenne.
 • Przy zakupie prosimy podać wybrany wzór panelu dekoracyjnego.

 

W naszej kolekcji posiadamy też inne wzory – zapraszamy do sklepu.

jesteś zdecydowany?

PASIONTECH zajmuje się cięciem laserowym oraz plazmowym CNC wielu różnych materiałów -zarówno elementów dużych, jak i małych. Jeśli szukasz firmy, która rzetelnie i w terminie zrealizuje Twoje zamówienie, zgłoś się do nas! Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

0
  0
  Twoje zamówienie
  brak zamówieńpowrót do sklepu